THE FACT ABOUT کارشناسی خودرو THAT NO ONE IS SUGGESTING

The Fact About کارشناسی خودرو That No One Is Suggesting

The Fact About کارشناسی خودرو That No One Is Suggesting

Blog Article

پس از طی کردن این مراحل در صورتی که خودرو سالم باشد بیمه بدنه برای شما لحاظ خواهد شد.

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

در شرایط اقتصادی جامعه، پیدا کردن یک شغل آزاد با درآمد عالی و همیشگی کار آسانی نیست. به خصوص اینکه بسیاری از افراد به دلیل شرایط سختی که دارند، مجبور به کار کردن هستند و اگر کار نکنند با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

ولی حضور در این معامله یک پیش‌نیاز مهم دارد و آن، کارشناسی خودرو کارکرده است. با کارشناسی خودرو دست دوم همه اشکالات و معایب ماشین مشخص شده و یک قیمت تخمینی خودرو از ارزش واقعی خودرو به دست می‌آید. بدین ترتیب، فروشنده و خریدار با خیال آسوده‌تری وارد معامله می‌شوند.

کارشناسی بدنه و فنی خودرو از جمله خدماتی است که توسط مجموعه های مختلف با تعرفه های متفاوت به مردم ارائه می شود. اگر متقاضی دریافت این خدمات هستید و قیمت برای شما مهم است، توصیه ما این است که این خدمات را از یک مجموعه ای دریافت کنید که هم از کیفیت کارشان مطمئن هستید و هم تعرفه ارائه این خدمات در آن ها پایین باشد.

در این سرویس کارشناس برای انجام کارشناسی به محلی که شما تعیین کرده‌اید مراجعه می‌کند.

همچنین از داشتن وسایل اضافی مثل بالشتک، جعبه دستمال‌کاغذی، کیف، کابل و… در ماشین خودداری کنید. این وسایل تنها موجب زحمت برای کارشناس خودرو می‌شود.

برای دریافت قیمت هر خودرویی از سایت کاراپ قسمت مشاوره تلفنی و قیمت گذاری خودرو استفاده نمایید ، کارشناسان واحد قیمت گذاری دقیقترین قیمت را به شما از طریق فرم کارشناسی و یا مشاوره تلفنی اعلام خواهند کرد با تشکر توجه توجه : چنانچه پیامک قیمت گذاری خودرو توسط کاراپ به هردلیلی از جمله مسدود بودن سیستم پیامکی تان به شما نرسید از قسمت نتیجه کارشناسی ماشین قیمت گذاری خودرو از قیمت خودرو خود مطلع شوید. خدمات کاراپ

همان‌طور که گفته شد، مراجعه به شعب تخصصی کارشناسی و فروش خودرو، بهترین روش برای سنجش سلامت و عیب‌یابی وسایل نقلیه به شمار می‌آید.

نخستین مرحله کارشناسی خودرو، مراجعه به یکی از شعب تخصصی است. به منظور سنجش و عیب‌یابی دقیق‌تر، بهتر است ابتدا خودرو را به کارواش ببرید و آن را در حالت تمیز و بدون وسایل اضافی تحویل کارشناس دهید.

تنها در صورتی می‌توان از این عیوب چشم‌پوشی کرد که قسمت‌های آسیب دیده به طورکامل تعویض گردند.

گاهی پیش می‌آید که شما قصد خرید خودرویی را داشته باشید اما برای اطمینان از صحت و سلامت آن نیاز به یک کارشناس داشته باشید.

کارشناس عزیز همهٔ قسمت‌های ماشین رو به خوبی کارشناسی کرد و عیب‌های ماشین رو با جزئیات بهمون گفت.

بدین ترتیب، زحمت چانه‌زنی روی قیمت از دوش فروشنده و خریدار برداشته می‌شود. پس اگر خریدار خودرو دست دوم هستید، لزوم انجام کارشناسی فنی آن را مدنظر قرار دهید.

Report this page